Jakie raportówki wybierają mężczyźni?

Raportówka – to inaczej elegancka, mała torba, która jest popularna w męskiej modzie, szczególnie sprawdza się w kontekście formalnych lub biznesowych okazji. Jest to doskonały dodatek do ubioru, który umożliwia przechowywanie niezbędnych dokumentów, portfela, telefonu i innych drobiazgów.

Źródło definicji: https://www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/raportowki/
skórzane raportówki
Zdjęcie: CHTR.pl

Poniżej blog CHTR.pl prezentuje Państwu zestawianie marek raportówek męskich:

Louis Vuitton Porte-Documents Voyage: To luksusowa raportówka z monogramem Louis Vuitton. Wykonana jest z wysokiej jakości skóry lub canvasu z charakterystycznym wzorem LV.Montblanc Meisterstück Selection Document Case: Montblanc słynie z ekskluzywnych akcesoriów piśmienniczych, ale oferuje także eleganckie raportówki wykonane z wysokiej jakości skóry.Gucci GG Supreme Briefcase: Gucci oferuje raportówki z charakterystycznym wzorem GG Supreme, wykonane z canvasu i skóry.
Prada Saffiano Leather Briefcase: Prada to marka znana z wysokiej jakości materiałów i doskonałego rzemiosła. Ta raportówka wykonana jest z charakterystycznej skóry Saffiano.Saddleback Leather Thin Briefcase: Saddleback Leather specjalizuje się w produkcji trwałych, skórzanych wyrobów, w tym raportówek. Ich produkty są znane ze swojej trwałości i stylowego designu.Tumi Alpha Bravo Albany Slim Commuter Briefcase: Tumi to marka specjalizująca się w trwałych i funkcjonalnych torbach podróżnych i biznesowych. Ich raportówki są projektowane z myślą o praktyczności.
Filson Original Briefcase: Filson słynie z wytrzymałych, outdoorowych materiałów. Ich raportówki są solidne i idealne do codziennego użytku.Belveder Polska: Saszetka męska na ramię BV15 od Belveder. Solidna saszetka z pasem na ramię, idealna na dokumenty, pieniądze, akcesoria osobiste mężczyzny.Bottega Veneta Intrecciato Leather Briefcase: Bottega Veneta słynie z unikatowego wzoru Intrecciato, który wykonany jest z plecionych skór. Ich raportówki są luksusowe i stylowe.
Zestawiona kolejność producentów raportówek męskich jest przypadkowa. Opracowanie CHTR.pl

Skórzana męska raportówka – do czego nosić ten fason listonoszki?

raportówki męskie
Skórzana klasyczna raportówka. Do czego pasuje taki fason?

Listonoszki męskie i płaszcz

Elegancki płaszcz męski torba raportówka na ramię. Ten rodzaj stylizacji jest aktualnie bardzo popularny wśród trendsetterów i blogerów. Zobaczcie jak męskie raportówki skórzane zestawił w stylizacji blog lowersilesiatour.pl

Sportowy styl i raportówka męska

Sport, dresy, kurtka wiatrówka i sportowa torba raportówka – te hasła jak najbardziej pasują do siebie. Musisz tylko wybrać raportówkę męska z kordury lub nylonu.

Styl vintage w saszetkach na ramię

Raportówki męskie w stylu vintage kojarzą mi się z filmami Indiana Jonesa. To prawda, są niezwykłe, ten styl trzeba po prostu umieć pokazać. Skórzane, buty, znoszona kurtka, spodnie z przetarciami. To jest TO!

ee